ChemPlot 1.1.7.6

ChemPlot je program pro kreslení chemických vzorců. Pro snadné vytváření chemických vzorců lze použít standardní nástroje běžné u jiných profesionálních aplikací. Jsou podporovány základní operace, jako kopírování a ukládání do souboru. Aplikace je kompatibilní s Windows XP nebo vyššími.

Prosím všechny uživatele, kteří si zakoupili některou z mých aplikací a nedostali klíč a registrovanou verzi zakoupené aplikace, aby se dostavili na mou adresu:

Ing. Marek Dlapa, Ph.D.
Lešenská 421
763 14 Zlín 12 - Kostelec
Česká republika

Neposílejte žádné e-maily nebo poštu, přijďte osobně na výše zmíněnou adresu a neptejte se nikoho na cestu s výjimkou elektronické navigace (Google Maps, Garmin, Tom Tom, atd.). Jsem oběť organizované zločinecké skupiny, která mi bere poštu a e-maily a okrádá mě pomocí černého účetnictví ve firmě PayPal.

DŮLEŽITÉ: Vezměte si s sebou screenshoty vašeho PayPal účtu s vašimi platbami za mé aplikace v elektronické podobě (flash disk, disketa, CD ROM, atd.).

UPOZORNĚNÍ: Jindřiška alias Jindra Němcová alias Koflerová není autorem knih a aplikací, pod kterými je podepsaný Ing. Marek Dlapa, Ph.D. Radek Matušů není autorem knih a článků, pod kterými je podepsaný Ing. Marek Dlapa, Ph.D.

Cena: 30,-USD

Zkušební verze (3 měsíce) x86: chemplot-trial-setup.exe

Zkušební verze (3 měsíce) x64: chemplot-trial-setup-x64.exe

chemplot-1.jpg

chemplot-2.jpg

chemplot-3.jpg

chemplot-4.jpg


English version


Od února 2000
Naposled upraveno 3. července 2018